Hotel Koupaliště***

Název: Hotel Koupaliště***
Adresa: U koupaliště 10/82
Město: Letovice
Psč: 679 61
Telefon: +420 516 528 630
E-mail: info@hotel-koupaliste.cz
Www: http://www.hotel-koupaliste.cz


Ubytování

Ubytování v komfortních pokojích, v sezónních chatkách přilehlých u hotelu a městského koupaliště. V ceně ubytování jsou bohaté snídaně formou švédských stolů.

Restaurace

Hotel Koupaliště*** nabízí svým hostům výbornou kuchyni a to ve dvou zřízených restauracích. První restaurace je umístěna přímo v přízemí hotelu. Tato stylová restaurace s moderním barem je vhodná i pro malé návštěvníky, jelikož je tam umístěn malý dětský koutek. Restaurace nabízí jak z české tak i zahraniční kuchyně jen to nejlepší. Pro rodinné nebo týdenní pobyty je vytvořen jídelní lístek formou polopenzí nebo plných penzí za výhodných podmínek. Tato restaurace slouží pro podávání snídaní formou švédských stolů pro hotelové hosty, která je v ceně ubytování. Další restaurace se nachází 200 m od Hotelu Koupaliště a to přímo u městského koupaliště. Tato restaurace slouží pro podávání denního MENU a možností příjemného posezení v pěkném prostředí na letní zahrádce s výhledem na koupaliště. V letních měsících konáme pro hosty na letní zahrádce grilovací občerstvení a dle přání rádi zajistíme při konání různých oslav např. grilované sele apod.Restaurace je ideální pro konání společenských akcí, jelikož má k dispozici velký sál až pro 160 osob včetně multimediálního zařízení. Obě restaurace jsou bezbariérové.

Sportovní vyžití

Pro výlety do okolí je ideální cyklotrasa a půjčovna kol přímo na recepci hotelu. Sportovní vyžití v bezprostřední blízkosti hotelu (tenisové kurty - letní provoz, tenisová hala - zimní provoz, dále minigolf, petangue). Relaxace v letním městském koupališti s tobogánem.

Možnosti

Pro pořádání seminářů a školení, firemních akcí, rodinných oslav a společenských akcí jsou k dispozici prostory stylové hotelové restaurace a dva hotelové salonky včetně školicího vybavení (dataprojektoru a připojení na internet). Hotelovým hostům je k dispozici bezplatné parkoviště u hotelu a připojení na internet na pokojích a v hotelovém salonku pevný počítač PC včetně programového vybavení pro pracovní i soukromý čas. Další služby - masáže, tenis, minigolf, petangue, půjčovna kol nejsou v ceně ubytování, nutné objednat v recepci hotelu. Rovněž Fitness centrum včetně sauny a solária není součástí hotelu, ale lze je objednat v recepci hotelu. K restauraci patří i velký sál pro 200 osob, který je vhodný pro stravování většího počtu osob - zájezdů, předváděcích akcí apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení