Relax Hotel Štork

Název: Relax Hotel Štork
Adresa: Čechova 272
Město: Lednice na Moravě
Psč: 691 44
Telefon: +420 519 440 940
E-mail: recepce@relaxhotelstork.cz
Mobil: +420 733 133 833
Www: http://www.lstork.cz/penzion/cze


Relax hotel Štork

RELAX HOTEL ŠTORK vznikl rekonstrukcí budov bývalé sladovny později též pošty, zdravotního střediska a ubytovny. Jedná se o garni hotel rodinného typu. Nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice.

Ubytování

Hostům nabízíme příjemné ubytování vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak individuální pobyty. Pro organizované skupiny rádi připravíme chutné menu. Celkový počet pevných lůžek je 54 a dispozici je také 10 přistýlek. Přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + kk, které jsou součástí hotelu a hosté mohou využít všech služeb hotelu.

Služby

V našem areálu naleznete bistro s občerstvením, vinárnu (vhodnou k pořádání menších soukromých akcí), venkovní zastřešený bazén, vířivku (až pro 6 osob), saunu (až pro 4 osoby), masáže (relaxační, sportovní, lávové kameny), infra kabinu (až pro 2 osoby), parkování před hotelem hlídáno kamerovým systémem (pro hosty máme připraveno 17 míst, po zaplnění této kapacity je možno parkovat u hotelu).

Balíčky

Nabízíme různé druhy balíčků – Balíček Bonus, Balíček Antistres, Balíček pro štíhlost, Balíček pro zahřátí, Balíček Romantika a Týden Pohody. Více informací se dozvíte na našich webových stránkách v sekci: Služby, Balíčky.

Firemní akce

V hotelu se nachází školicí místnost pro 36 osob s technickým vybavením (dataprojektor, wi-fi, interaktivní displej, flip chart, tabule). Pro tuto kapacitu je přesně neprojektována vzduchotechnika a klimatizace tak, aby byl zachován komfort školených.

Aktivity v Lednici

Zámek, zahrada a skleník, cyklistika, plavby lodičkou po zámeckém parku, projížďky na koni, zimní bruslení v zámeckém parku na Dyji, posezení u cimbálu, degustace vína, aj.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení