Hotel Bára

Název: Hotel Bára
Adresa: Benecko 132
Město: Benecko
Psč: 512 37
Telefon: +420 481 582 630
E-mail: hotel.bara@c-box.cz
Www: http://www.hotelbara.cz


Hotel Bára

Horský Hotel Bára s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších nad nejvýše položenou obcí Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem). Umístění hotelu je jedinečné. Nabízí klid a pohodu uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka (cca 5 - 10 min. pěší chůze).

Pro rodiny

Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s krásným dětským koutkem, dětské jídelní židličky, dětská jídla, venkovní hřiště s houpačkami, video s pohádkami, koutek na malování - to vše zpříjemňuje pobyt rodičů s dětmi. Ochotný personál umí navodit rodinnou atmosféru.

Pro školy

Pro školy hotel nabízí vlastní velkou samostatnou jídelnu, kde je celodenně podávána strava a pitný režim. Celodenní bar s možností koupit občerstvení. Oddělenou společenskou místnost s pianinem a parketem. Hernu se stolním tenisem, TV, videem a částí pro výtvarné a jiné činnosti. Ubytování v samostatné části hotelu. Vlastní lyžařský vlek u hotelu, venkovní hřiště, tábořiště. Hotel leží na klidném místě uprostřed přírody, přesto pouze 5 min pěší chůze od centra Benecka. Vede k němu místní komunikace pro příjezd k hotelu dostupná v létě i v zimě. Vzdálenost k dalším lyžařským a snowboardovým sjezdovkám je 200 - 500 m. Nově také otevřena čtyřsedačková lanovka Keynos v délce cca 1000 m. Běžecké trasy a cyklotrasy přímo od hotelu!

Zimní sporty

Hotel je ideálním místem na zotavenou. Milovníci běžeckého lyžování uvítají závodní a turistické tratě 7 a 10 km, které vedou bezprostředně kolem hotelu. Jsou udržovány po celou sezonu a končí na Horních Mísečkách, kde se napojují na Krkonošskou lyžařskou cestu. K hotelu patří i vlek pro děti a začátečníky. Zkušení lyžaři, ale i děti a začátečníci mohou také využít množství dalších vleků, které jsou rozmístěny v nedalekém okolí. Své vyžití zde najdou i snowboardisté, milovníci snowtubingu a lyžaři vyhledávající večerní lyžování. Ideální možnost výletů do známých lyžařských středisek Špindlerův Mlýn, Herlíkovice aj.

Letní sporty

V létě je zde možnost výletů jedinečnou přírodou Krkonošského národního parku díky síti dobře značených turistických cest. Pro milovníky cyklistiky přímo od hotelu vedou značené cyklotrasy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení