Motel Mýto

Název: Motel Mýto
Adresa: Těškovská 426
Město: Mýto
Psč: 338 05
Telefon: +420 371 750 305
E-mail: motelmyto@seznam.cz
Mobil: +420 724 531 838
Www: http://www.motelmyto.com/


Motel Mýto

Motel Mýto se nachází na sjezdu z dálnice D5 na padesátém kilometru ve směru Praha - Plzeň (EXIT 50). Areál motelu je umístěn cca 400 m od tělesa dálnice a je při jízdě po dálnici velice dobře vidět. Tím, že je motel situován částečně v lese, je návštěvníkům zaručen při pobytu klid a čisté prostředí.

Ubytování

Motel nabízí ubytování v pokojích o 1 - 4 lůžkách s možností přistýlky. Dále je v pokoji sprcha, WC, televize a satelit. Nabízíme také ubytování ve 4-lůžkových chatkách s kapacitou 80 - 100 lůžek nebo ve vile - pronájem vily s kapacitou 30 - 40 lidí. Také je možnost stanování. Vítány jsou i karavany.

Možnosti

V motelu je restaurace, kavárna a v letním období terasa s celodenním provozem. Pořádáme školení, kurzy, svatební hostiny, promoce, oslavy, grilování, garden party. V areálu možnost sportovního vyžití - hřiště na odbíjenou, košíkovou, kopanou, stolní tenis. Dětská letní rekreace (51 dřevěných chatiček po čtyřech lůžkách). Venkovní letní bazén, bezprostřední sousedství lesa - možnost procházek a houbaření, cyklostezky. Hotelová prádelna.

Ceník

Aktuální ceník naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení