Hotel Pytloun

Název: Hotel Pytloun
Adresa: Hodkovická 206/39
Město: Liberec 6
Psč: 460 06
Telefon: +420 485 130 053
E-mail: rezervace@liberec-ubytovani.cz
Mobil: +420 774 484 001
Www: http://www.liberec-ubytovani.cz


Hotel Pytloun

Hotel Pytloun nabízí v Liberci několik možností ubytování – Hotel Pytloun Liberec, Hotel Pytloun Jih, Ubytovna Liberec, Penzion Janův Důl, Penzion Hanychov a Penzion U Babylonu.

Hotel Pytloun Liberec

Hotel Pytloun Liberec s vlastní restaurací je hlavní pobočka firmy. Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké (kuřákům je k dispozici odvětrávaná zadní část restaurace a venkovní terasa). Stylová restaurace nabízí 65 míst k sezení a je členěna na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících je otevřena venkovní terasa o kapacitě 90 míst s dětským koutkem, k dispozici je také zahrada s lavičkami pod korunami stromů. Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného doplňkového zboží, personál hovoří anglickým a německým jazykem.

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, LCD/SAT TV a wi-fi (15 Mb/s), 1-3 pokojové apartmány s kompletně vybavenou kuchyní, vlastním sociálním zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, LCD/SAT TV a wi-fi (15 Mb/s) nebo v nadstandardním pokoji s hydromasážní rohovou vanou, minibarem, postelí s nebesy, základním nádobím, LCD/SAT TV a wi-fi (15 Mb/s). Celková kapacita hotelu je 70 lůžek.

Možnosti

Pro hotelové hosty je k dispozici volně přístupná plně vybavená kuchyně s automatickou pračkou a žehličkou v každém patře, hygienické potřeby jsou součástí standardu každého pokoje.

Nabízíme

Zdarma bezdrátový přístup na internet wi-fi 15 Mb/s (i na terase/zahradě) a volně přístupný počítač připojený k internetu - wi-fi adaptér k zapůjčení na recepci; LCD TV se satelitním příjmem; denně zdarma káva a čaj v každém pokoji; zdarma parkování stranou od komunikace (střeženo kamerovým systémem); v případě deštivého počasí zdarma zapůjčení deštníku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení