Hotel Alexander Stříbro ****

Název: Hotel Alexander Stříbro ****
Adresa: Masarykovo nám. 13
Město: Stříbro
Psč: 349 01
Telefon: +420 373 737 816
E-mail: info@hotel-alexander.cz
Www: http://www.hotel-alexander.cz
Otevírací doba: non-stop


Hotel Alexander Stříbro****

Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.

Ubytování

Hotel Alexander Vám nabízí s celkovou kapacitou 52 lůžek v současné době 24 pokojů, z toho převážnou část tvoří dvoulůžkové pokoje, dále třílůžkové pokoje a bezbariérový dvoj-pokoj. Moderně vybavené pokoje jsou vhodné nejen pro firemní klientelu, ale i pro rodinnou a turistickou. Každý pokoj nabízí vlastní přípojku na High Speed Internet, který je zahrnut v ceně pokoje. Některé pokoje umožňují výhled na historické náměstí. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou s možností napojení na Internet, trezorem, vlasovým fénem.

Aktivity

V blízkosti hotelu naleznete spoustu zajímavostí. Pro skupiny či jednotlivce zprostředkujeme různé programy v průběhu pobytu. Výlety do zajímavých míst v okolí a prohlídky bližších turisticky zajímavých měst. (Karlovy Vary, Cheb, Františkovy Lázně, Zámek Kynžvart, Klášter Teplá a Kladruby, Stříbro, Zámek Kozel, aj.).

Služby hotelu

Další hotelové služby Lobby bar 00 - 24 hod., letní terasa, směnárna, parkoviště, informace o odjezdech autobusů, vlaků, hotelový transfer, drobný prodej suvenýrů, zprostředkování výletů do okolí.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů od 7.00 do 10.00 hod. Dále je Vám k dispozici lobby bar od 00.00 do 24.00 hod. V letních měsících je hostům k dispozici zahrádka v areálu hotelu s nabídkou lehkého občerstvení a zmrzlinových pohárů. Pro obědy a večeře Vám rádi doporučíme výborné restaurace v blízkosti hotelu.

Speciální nabídka

Nabízíme Vám speciální nabídku – Romantický víkend v hotelu Alexander, Golfový balíček v týdnu (od pondělí do čtvrtka) a Víkendový golfový balíček (od pátku do neděle). Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci Speciální nabídka.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení