Hotel Růže *****

Název: Hotel Růže *****
Adresa: Horní 154
Město: Český Krumlov
Psč: 381 01
Telefon: +420 380 772 100
E-mail: info@hotelruze.cz
Www: http://www.hotelruze.cz


Český Krumlov

Český Krumlov, klenot střední Evropy a monument krásy renesance a baroka zapsaný na seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO Vám nabízí jedinečný pohled do minulých století.

Popis

5-hvězdičkový hotel Růže je umístěn v renesanční budově bývalého Jezuitského kláštera a university ze 16. století. Budova prodělala v poslední době rozsáhlou rekonstrukci vnitřních prostor při zachování krásy renesanční architektury. Hotel nabízí restauraci, hodovní síň, konferenční sály, letní terasu, lobby bar, fitness centrum, (bazén, sauna, masážní salón, solárium) kadeřnictví, hlídané parkoviště, bowling centrum.

Hotel Růže

Hotel Růže disponuje 70-ti prostornými pokoji včetně apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitním TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem. Hotel Růže nabízí své konferenční prostory včetně plného konferenčního vybavení pro pořádání konferencí, stejně tak jako gastronomické a cateringové služby pro pořádání firemních akcí, svateb apod.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení