Farma Bovine a Yachtsport

Název: Farma Bovine a Yachtsport
Adresa: Heřmanovice 161
Město: Heřmanovice
Psč: 793 74
Telefon: +420 605 248 358
E-mail: bovine@tiscali.cz
Www: http://www.farmabovine.com


Poloha

Farma sídlí a hospodaří v obci Heřmanovice, cca 20 km od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Správní budova farmy je přímo na křižovatce Vrbno pod Pradědem - Zlaté Hory - Krnov - Horní Údolí.

Ubytování

Farma nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dům se nachází cca 250 m od hlavního střediska farmy a je rozdělen na dva apartmány, každý se samostatným vchodem, sociálním zařízením i kuchyní. V případě zájmu je možné apartmány zprůchodnit. V každém z apartmánu jsou dvě ložnice se dvěmi lůžky, obývací pokoj spojený s kuchyní, kde je krb s posezením, které se dá v případě zájmu využít jako přistýlka a kuchyňská linka, která je plně vybavená (sporák se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí atd.). Je zde WC a koupelna s vanou i sprchovým koutem. Na přání je možné zapůjčit dětskou postýlku a dětskou jídelní židličku. Vytápění je řešeno elektrokotlem a krbem s tepelným rozvodem, záleží na přání hostů. V celém domě je zákaz kouření. Celková kapacita je 8 plnohodnotných lůžek a 6 lůžek na přistýlkách (celkem tedy 14 osob). Na dovolenou si můžete po dohodě přivést i svého pejska či jiné domácí zvířátko.

Najdete u nás…

Na farmě lze vidět mnoho zvířat, např. skot, koně, psy, osly, kozy, jaky nebo také ovce. Hostům je dále k dispozici zahrada, kde si mohou zahrát hry, grilovat a opékat, pro děti je zde houpačka.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení