Golf Park Plzeň

Název: Golf Park Plzeň
Adresa: Horomyslická 1
Město: Dýšina
Psč: 330 02
Telefon: +420 373 729 961
E-mail: recepce@golfplzen.cz
Www: http://www.golfparkpl.cz


Nabízíme

Od začátku května 2006 Golf Park Plzeň nabízí ubytováni ve 14 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích a 2 luxusních apartmánech přímo na golfovém hřišti. Platný ceník naleznete na našich webových stránkách www.golfparkpl.cz.

Služby

Pro firemní klientelu je určen klimatizovaný kongresový sál pro 36 osob vybavený veškerou video, audio a PC technikou. Tento prostor můžete samozřejmě využívat i k soukromým účelům jako jsou např. rodinné oslavy, rauty, srazy apod. V rámci Vašich akcí Vám zajistíme kompletní servis od občerstvení, kompletní menu až po ubytování Vašich obchodních partnerů či přátel.

Restaurace

Golf Restaurant nabízí svým hostům netradiční zážitek díky překrásným prostorám, ve kterých je situován a velmi vytříbené kuchyni. Naši hosté mohou ocenit nejen výborné pokrmy, ale také příjemné posezení u krbu, včetně ochutnávky vín z vlastní vinotéky. Přijdou si u nás na své i milovníci doutníků té nejlepší kvality a značky. Náš Golf Restaurant Vás zajisté mile překvapí specialitami české kuchyně, na které se zaměřuje a zároveň i profesionálním přístupem personálu. Hosté naší restaurace zde zaručeně nasají tu opravdovou klubovou atmosféru. Snažíme se pro zákazníky připravit co nejširší možnou nabídku, proto jídelníček velmi často obměňujeme.

Hřiště

18jamkové hřiště, par 71, podmínkou vstupu je minimálně HCP 54, nadmořská výška 310 m, hcp den - čtvrtek, sezóna - celoročně.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení