To nejlepší z Thajska. Co určitě musíte vidět

09.11.2017 8:36:00

To nejlepší z Thajska. Co určitě musíte vidětThajsko je zemí, která je obecně příslibem nezapomenutelných zážitků, překrásných přírodních scenérií a osobité tamní kultury. Jestliže si chcete aktuálně naplánovat dovolenou v Thajsku, přinášíme vám dva praktické tipy na místa, jež by ve vašem itineráři rozhodně neměla chybět.


Je to ostrov Phuket a nezničitelná krása v podobě provincie Krabi. Lokality, v nichž se vám doslova zatají dech.


Phuket a jeho luxusní ubytování
V jednom vás uklidníme. Kromě nadstandardních přírodních krás se můžete těšit také na exkluzivní výběr ubytování. K dispozici je řada hotelů s pěti hvězdičkami, ve kterých si svou rodinnou dovolenou dozajista užijete.


Phuket si vás podmaní svou jedinečností. Překrásné písečné pláže, průzračné moře a servis, o němž se vám možná ani nezdálo. K tomu si připočtěte i zábavu, kulturu, poznávání, relaxaci a sport. Každý si v tomto směru přijde na své.


Ostrov Phuket je zkrátka tím správným synonymem pro Thajsko.


Zájezd na Krabi stojí za to
Zmiňovaný Phuket samozřejmě není tím jediným, čemu byste v této asijské zemi měli věnovat dostatek pozornosti. Za zmínku stojí také lokalita Krabi. Jedna z velice populárních destinací, kde ostatně leží ty nejlepší pláže na zemi.


Zájezd na Krabi máte možnost zakoupit prostřednictvím internetového portálu Cestolino.cz. Ten vám přináší nejenom možnost objednávky online, ale i praktické informace týkající se jednotlivých ubytovacích zařízení. Jsou to reálné recenze uživatelů, na základě jejichž hodnocení půjdete doslova na jistotu. Ať už vám k tomu dopomohou psané informace nebo fotografický materiál skutečného místa.


Naplánujte si dovolenou v Thajsku na tom správném místě, kde se vám dostane bohaté volby v kombinaci s velice lákavými cenami. Dnes máte Thajsko a jeho zákoutí doslova na dosah ruky.


Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení